Završni sjaj za UV gel lak NeoNail 7,2 ml – Top Milky Effect Creamy
Šifra: CG102587
15.48 € (116.63 kn)
Birajte suptilan, prirodan izgled. Odaberite mliječni UV završni gel poluprozirne boje! Idealan za manikuru povodom vjenčanja, i babyboomer stilizaciju ili mliječne, pastelne nijanse. Ako ste ljubitelj elegantnog, ali bezvremenskog efekta, ova nijansa ne smije nedostajati vašem kozmetičkom kovčegu.
Top Milky Effect Creamy je bijeli završni UV gel, poluprozirne boje srednje gustoće i samonivelirajućih svojstava. Možete ga nanijeti u nekoliko trenutaka bez preplavljivanja zanoktica, a također ga nije potrebno brisati nakon sušenja, zbog činjenice da nema ljepljivi disperzijski sloj. Savršeno nadopunjuje prekrasne ukrase za nokte, pružajući kremasti finiš. Odlično će poslužiti za vjenčane stilizacije, fantastično se uklapajući u trend mliječne manikure.
| Brend | NEONAIL |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Povezani proizvodi
Brzosušeći završni sjaj s efektom gela Seche Vive 14 ml – Instant
Baza temeljni premaz za UV gel NeoNail 7 ml – Extra Cover
Base Extra Cover je pokrivna baza za NeoNail nadogradnju i modeliranje noktiju. Bež-ružičasta nijansa savršena je za svijetle boje gel laka. Ujednačava boju ploče nokta, maskira sve nesavršenosti i na taj način omogućuje besprijekoran styling. Zahvaljujući ovoj bazi, možete stvoriti klasičnu francusku manikuru i suptilni Babyboomer bez nanošenja namjenskog bež ili ružičastog gel laka. Dovoljno je nanijeti francuski vrh na slobodni rub nokta na Base Extra Cover i pokriti ga završnim lakom. Ovaj proizvod će vam omogućiti da napravite nokte i napravite ispravnu konstrukciju "C krivulje" te produžite ploču do 7 mm.
Baza temeljni premaz za UV gel NeoNail 7,2 ml – Revital Fiber Milky Cloud
Hibridna baza s posebnim zadatkom. Nabavite nijansu Milky Cloud koja će ploči nokta dati nježnu, mliječnu nijansu. Savršen proizvod za nanošenje brze manikure – možete ga nanijeti na nokte, a zatim styling završiti nadlakom. Revital Base Fiber u boji Milky Cloud također je odlična baza za obojeni hibridni lak čija će nijansa biti još više naglašena.
Baza temeljni premaz za UV gel NeoNail 7,2 ml – Revital Fiber Rosy Blush
U nekoliko trenutaka oslikajte savršenu manikuru, stvorite sjajnu podlogu za ukrase ili naglasite nijansu pastelnih hibridnih lakova. Boja Rosy Blush je bezvremenska, djevojačka ružičasta koja će odgovarati svakoj prilici. Nanesite ga na nokte i završite manikuru bilo kojom završnicom, styling će biti gotov za nekoliko trenutaka. Revital Base Fiber možete koristiti i kao klasičnu bazu i na nju nanijeti hibridni lak u svojoj omiljenoj boji.
Baza temeljni premaz za UV gel NeoNail 7,2 ml – Rubber Base
Baza temeljni premaz za UV gel NeoNail 7,2 ml – Silk Protein 6 u 1
Mnogo potreba - jedno rješenje! Proizvod koji sveobuhvatno njeguje nokte. Revolucionarna formula NeoNail 6u1 Protein baze omogućit će vam ne samo da izgradite i poravnate ploču nokta, već je i produžite do 10 mm. I to nisu sve prednosti! Protein Base 6u1 profesionalna je zaštita noktiju za svakoga - stilista, entuzijasta ili početnika u hibridima. Nanošenje olakšava namjenski kist - kratak i pravilno oblikovan. Napravite prirodnu stilizaciju ili nanesite hibridni lak u boji.
*Glavnu nagrada u kategoriji ruku i noktiju - Beauty Forum Awards 2019.
LED/UV Temeljni Gel NeoNail 15 ml – Base
Završni sjaj za UV gel NeoNail 15 ml – Top Shine Bright
Više sjaja i više izdržljivosti! Top Shine Bright je završni sjaj za UV gel, čija inovativna formula omogućuje izradu izrazito sjajne manikure otporne na ogrebotine! Koristi se nakon UV gela i akrilnog pudera. Top Shine Bright je sljedeći korak ka savršenstvu. Zaslijepite nokte svojih klijentica dugotrajnim sjajem!




Recenzije
Još nema recenzija.