Sprej za zaštitu kose od sunca By Edelstein – 100 ml
Šifra: EDY9009
10.00 € (75.35 kn)
Sprej za zaštitu kose od sunca pomaže u očuvanju mekoće, sjaja i intenziteta boje. Na bazi ulja koštice marelice bogatog esencijalnim masnim kiselinama i vitaminom A. Kokosovo ulje intenzivno njeguje i obnavlja kosu, pomaže ukrotiti neposlušne vlasi te pruža mekoću, glatkoću i sjaj. UV filter štiti kosu od UVA i UVB zračenja. Vitamin E pruža antioksidativnu zaštitu i pomaže očuvati zdrav izgled kose.
| Brend | Young |
|---|---|
| Vrsta proizvoda | Sprej |
| Namjena proizvoda (kosa) | UV zaštita |
| Pakiranje | 100 ml |
Povezani proizvodi
Sprej za kosu Young Only 10 u 1 – 150 ml
Sprej za oštećenu kosu Dr.Sante Argan Hair – 150 ml
Sprej za suhu i lomljivu kosu Dr.Sante Coconut – 150 ml
Formula Coconut Hair linije temelji se na vrijednim svojstvima prirodnog kokosovog ulja. Njegova intenzivna hidratantna svojstva obnavljaju kosu i štite je od oštećenja. Kondicionirajući sprej koji kosi daje instant sjaj, te osigurava lagano češljanje. Nakon primjene, kosa izgleda zdravo i uredno. Proizvod se lako nanosi i ne masti kosu.
Sprej za volumen Young Y-Volume Aloe Vera & Rice – 200 ml
Sprej za sve tipove kose Dr.Sante Aloe Vera – 150 ml
Losion za kosu Black Keratin Protein – 200 ml (Outlet)
Upotpunjuje restrukturirajući keratinski ritual za slabu i oštećenu kosu. Luksuzni leave-in tretman idealan za revitalizaciju kose i njenu zaštitu od vanjskih utjecaja, kemijskih tretmana, kao i topline. Keratinski koncentrat u formuli obnavlja oblik i vitalnost vlasi već od prvog nanošenja. Kao rezultat, unutarnja struktura kose je obnovljena, a slaba i oštećena kosa postaje otporna.
Sprej za kovrčavu kosu Vis Plantis Hyaluronic Acid – 200 ml
Sprej za kovrčavu kosu pružit će profesionalan tretman kosi koja zahtijeva poslušnost, regeneraciju i hidrataciju. Formula je obogaćena hijaluronskom kiselinom koja ima hidratantni i zaglađujući učinak. Ekstrakt hmelja blagotvorno djeluje na kosu, smiruje iritacije i daje kosi prekrasan sjaj. Ekstrakt lana je zaslužan za hidrataciju i elastičnost vlasi. Nakon nanošenja spreja kosa je bolje oblikovana, a kovrče više naglašene. Sprej štiti kosu od UV zraka. Za pojačanje učinka koristite Vis Plantis Professional šampon i masku za kovrčavu kosu s hijaluronskom kiselinom.
Sprej za masnu kosu Vis Plantis Loton Algae – 200 ml
Dvofazna formula regeneratora u spreju omogućuje istovremenu hidrataciju i njegu.
Stvorena korištenjem blagotvornih svojstava morskih algi koje pomažu istaknuti prirodnost kose i povećavaju njezinu otpornost.
Kosa postaje sjajna i ugodna na dodir.
Kako se radi o dvofaznom proizvodu, potrebno ga je protresti prije upotrebe.
