REZULTATI PRETRAGE
Prajmer za nokte NeoNail 10 ml – Non Acid
Primer namijenjen za geliranje i akrilnu tehniku manikure, pospješuje prianjanje gela na prirodni nokat. Ne sadrži kiseline. Prije nanošenja željene boje nanesite temeljni premaz na primer na prirodni nokat. Ovo sredstvo ostavlja vlažan, blago ljepljiv nokat koji osigurava bolju čvrstoću umjetnog nokta, a sprječava ljuštenje, kidanje i odvajanje od ploče nokta.
Prajmer za trepavice Sina 10 ml – Lash Primer
Prekrivač za kozmetički ležaj Papirni More For You Rolna 60 cm – 100 m
Prekrivač za kozmetički ležaj Papirni More For You Rolna 80 cm – 100 m
Prekrivač za kozmetički ležaj Poliester Habys Vodonepropusni s gumom 70 x 184 cm – Espirit Beige
Prekrivač za ležaj Polipropilen Roial Rolna 60 cm x 70 m – Rozi
Prekrivač za masažni ležaj sa otvorom za lice Habys Jednokratni Papirni – 200 komada
Jednokratne navlake izrađene su od visokokvalitetne tkanine s ojačanom strukturom, težine 45 g. Izrazito kvalitetne i izdržljivije. Tkanina je deblja, manje sklona kidanju, štiti presvlake od npr. šminke. Korištenje jednokratne navlake osigurava: zdravlje, udobnost i zaštitu presvlake. Veličina 27×35 cm.. Namijenjen sobama za masažu, kozmetičkim salonima i medicinskim centrima itd.
Puder za kosu Captain Cook Powder Fusion – 20 g
Puder za kosu Fonex Styling Matte Look – 20 g
Profesionalni puder za kosu s trostrukim učinkom – suši, daje volumen i olakšava stiliziranje. Savršen je za stvaranje modernog, mat izgleda jer upija višak masnoće i ostavlja kosu svježom i punijom. Tijekom oblikovanja pruža trenutačan volumen i postojanost, idealan za frizure koje traže teksturu i kontrolu.
Puder za kosu Gummy Magic Styling Powder – 4 g
Gummy Magic Styling puder s kreatinom je revolucionarni proizvod za stiliziranje kose koji trenutno pruža volumen i teksturu zahvaljujući svojoj inovativnoj formuli u prahu. Ovaj profesionalni puder za kosu sadrži jedinstvenu kombinaciju sastojaka za povećanje volumena i kreatina koji pružaju prirodan izgled, punoću i podignutost, a istovremeno njeguju kosu. Izuzetno fini prah savršeno se stapa s kosom bez vidljivih ostataka, pružajući dugotražno učvršćivanje i savršeno mat završni izgled.
Puhalica za sušenje ljepila za trepavice
Pult za kasu Donato Bijeli – Padova
Pumpica za vodu Framar 250 ml Myst Assist – Crna
Pumpica za vodu Framar 250 ml Myst Assist – Roza
Boca s raspršivačem koja se može koristiti za kosu, za biljke, za čišćenje, peglanje, osvježavanje kose, zamagljivanje lica, njegovanje kućnih ljubimaca, a može se čak napuniti i osvježivačem zraka. Jednostavna za korištenje, za višekratnu upotrebu. Dugotrajno prskanje stvara mlaz kontinuirane magle koji traje nekoliko sekundi, omogućujući brzo i jednostavno pokrivanje velikih površina. Ova značajka ne samo da štedi vrijeme, već i smanjuje napor vašim rukama. Prska 30% dulje od drugih boca. Najzabavnija i najprofesionalnija bočica s raspršivačem koju možete nabaviti!