Sprej za volumen Joanna Styling Effect – 150 ml
Šifra: JO18924
6.20 € (46.71 kn)
Sprej za volumen daje kosi vidljiv volumen u korijenu. Njegova formula sadrži morski kolagen i vitamin PP, zahvaljujući kojima jača i njeguje kosu. Nakon nanošenja proizvoda, kosa se nježno podiže na korijenima, zaglađuje na krajevima, elastična i sjajna.
Na zalihi
| Brend | Joanna |
|---|---|
| Pakiranje | 150 ml |
| Vrsta proizvoda za kosu | Sprej |
| Namjena proizvoda za kosu | Za volumen kose |
| Aktivni sastojak |
Povezani proizvodi
Balzam u spreju Morfose Bi Phase Argan – 400 ml
Sprej protiv žutila kose Black Platinum Tone Booster – 125 ml
Tone Booster je pigmentirani tonizirajući sprej koji neutralizira žute tonove i povećava svjetlinu bijele, plave ili izbijeljene kose. Nanosi se na vlažnu kosu prije sušenja. Korigira boju i ima kondicionirajuća svojstva: pigmenti u formuli revitaliziraju boju kose, dok spoj organskog ekstrakta badema, keratina i proteina svile njeguje i revitalizira kosu. pH: 4,0 - 5,0. 125 ml.
Losion protiv opadanja kose Dandy – 150 ml (N)
Losionski tretman posebno dizajniran za sprečavanje pretjeranog gubitka kose i poticanje procesa obnavljanja. Aktivni sastojci kao što su Capilia Longa, pantenol, paprika i ekstrakt koprive s izvrsnim regenerativnim svojstvima djeluju zajedno kako bi kosa bila jača i zdravija već od prvog nanošenja.
Sprej za masnu kosu Vis Plantis Loton Algae – 200 ml
Dvofazna formula regeneratora u spreju omogućuje istovremenu hidrataciju i njegu.
Stvorena korištenjem blagotvornih svojstava morskih algi koje pomažu istaknuti prirodnost kose i povećavaju njezinu otpornost.
Kosa postaje sjajna i ugodna na dodir.
Kako se radi o dvofaznom proizvodu, potrebno ga je protresti prije upotrebe.
Sprej za oštećenu i lomljivu kosu Vis Plantis Loton Keratin – 200 ml
Dvofazna formula regeneratora omogućuje istovremenu hidrataciju i njegu za kosu.
Razvijen korištenjem obnavljajućih svojstava keratina, koji prodire duboko i popunjava oštećena područja u kutikuli.
Biljni proteini koji nadopunjuju formulu regeneratora, pomažu kosi vratiti prirodnu elastičnost, snagu i vitalnost.
Kako se radi o dvofaznom proizvodu, potrebno ga je protresti prije upotrebe.
Sprej za tanku i slabu kosu Vis Plantis Loton Argan – 200 ml
Dvofazna formula regeneratora omogućuje istovremenu hidrataciju i hranjenje kose.
Razvijen upotrebom dragocjenih svojstava arganovog ulja, bogatog vitaminima E i F, te hranjivim sastojcima, ima zaštitni učinak i uvelike poboljšava prirodnu elastičnost kose.
Kako se radi o dvofaznom proizvodu, potrebno ga je protresti prije upotrebe.
