Škare za šišanje Jaguar Pre Style Relax – 7”
Šifra: JA4194
72.35 € (545.12 kn)
Kvalitetne, pouzdane i povoljne cijene, ovaj model škara savršene kao osnovni model za svakog stilista. Satenske završnice i offset dizajna. Oštrice s ravnim kutom rezanja nude izvrsnu oštrinu. Mikro nazubljenje na jednoj strani sprječava klizanje kose. Izrađene od specijalnog nehrđajućeg čelika, ove frizerske škare nude pouzdan Made In Germany kvalitet. Vijak u boji mesinga i naslon za prste čine privlačan kontrast mat srebrnoj završnici frizerskih škara. RELAX model s pomaknutim oblikom ručke i dodatno zakošenim prstenom za palac osigurava ergonomski položaj ruku. Odvojivi naslon za prste nudi udobno mjesto za odmor vašeg malog prsta. VARIO vijak omogućuje savršeno podešavanje napetosti pomoću novčića.
| Brend | Jaguar |
|---|
Povezani proizvodi
Četka za raščešljavanje WetBrush Detangler – Safari Leopard
Revolucionarna Wet Brush četka lagano prolazi kroz kosu bez čupanja i boli. Idealna je žene, muškarce i djecu, te se može koristiti tijekom tuširanja, poslije tuširanja, na plaži i u salonima. S lakoćom raščešljava sve tipove kose, ekstenzije i perike. Njene ultra mekane, tanke i fleksibilne IntelliFlex® čekinje nježno raspetljavaju kosu štiteći je od lomljenja. Ekskluzivni SofTips™ vrhovi na čekinjama masiraju tjeme kako bi potaknuli cirkulaciju, te su dovoljno nježni za osjetljivo tjeme. Osigurava 45% manje lomljenja i 56% manje napora!
Klipsna za kosu Sibel Strong S 6 kom – Crna (Outlet)
Škare za šišanje Henbor Diamond Orange Line 824 – 5,5”
Profesionalne škare od visokokvalitetnog poliranog japanskog čelika prilagođene za klizno šišanje. Uz pomoć specijalne oštrice, omogućava glatko i kreativno rezanje. S kosim prstenovima za palac i kažiprst za ugodno radno držanje, te nastavkom za odmor prstiju, kao i podesivim vijkom. Hipoalergeni proizvod. Japanski čelik AISI 440. Tvrdoća čelika 59 HRC. Veličina 5,5″.
Škare za šišanje Henbor Futura Line 826 – 5,5”
Profesionalne škare od visokokvalitetnog poliranog japanskog čelika, prilagođene za klizno šišanje. Uz pomoć posebne oštrice, omogućavaju glatko i kreativno rezanje. S nastavkom za odmor prstiju, kao i podesivim vijkom. Hipoalergeni proizvod. Japanski čelik AISI 440. Tvrdoća čelika: 59 HRC. Veličina: 5,5″.
Škare za šišanje Jaguar Pre Style Ergo – 6”
Jaguar Ergo kvalitetne su, pouzdane i škare povoljne cijene. Klasičnog su dizajna, satenskog izgleda, predstavljaju osnovni model za svakog frizera. Klasične oštrice s ravnim kutom rezanja garantiraju izvrsnu oštrinu. Mikrozupci sprječavaju klizanje kose. Kovani i kvalitetni čelik Made in Germany obrađen je za dugotrajnu oštrinu. Težina: 42 grama. Veličina: 6“.
