Pjena za brijanje Proraso 300 ml – Coarse Beards New
Šifra: LM400447
6.00 € (45.21 kn)
Hranjiva pjena za brijanje posebno namjenjena suhoj koži i gruboj bradi. Njena bogata formula umiruje, regenerira, njeguje i omekšava kožu. Budući da ne zahtijeva četku za brijanje, dizajnirana je za brz i jednostavan način korištenja. Sadrži shea i kakao maslac za omekšavanje grubih dlačica i dubinsku hidrataciju kože, te za smanjenje iritacija. Ulje sandalovine daje suptilni drveni miris, a istovremeno pomaže umiriti kožu. Glicerin pomaže oštrici da klizi i sprječava opekotine britvice. Upotreba: Dobro protresti bocu, navlažiti lice toplom vodom, te nanijeti pjenu na lice i započeti brijanje. Kako bi zaštitili proizvod, potrebno je osušiti limenku nakon upotrebe. Ne sadrži parabene, silikone, mineralna ulja i SLS. Pakiranje: 300 ml.
| Brend | Proraso |
|---|
Povezani proizvodi
Pjena za brijanje Proraso 300 ml – Nourishing Sandalwood
Pjena za brijanje Proraso 300 ml – Refreshing Eucalyptus
Vosak za kosu FarmaVita HD Life Style 100 ml – Glossy
Vosak za kosu s efektom sjaja za jaku čvrstoću, idealan za odvajanje i definiranje kose. Kombinacija mirisa borovnice i kokosovog ulja djeluju na jačanje kose i pobuđivanje ugodnog osjećaja.
Primjena: Nanesite prstima na kosu i napravite željenu frizuru. Za kovrčavu kosu: Odvojite svaki uvojk uvijanjem oko prsta i nanesite vosak na njega. Zatim kosu osušite fenom.
Aparat za brijanje i izbrijavanje Andis – Profoil Shaver Plus
Profesionalni aparat za brijanje i izbrijavanje s folijom od titanija koja stručno šiša dlačice do kože, bez iritacije. Unaprijeđen snažnim rotirajućim motorom i ultra-laganim kućištem, ovaj model posebno je kreiran za agilnost i rezove poput žileta. Pakiranje uključuje četkicu i zaštitu za nož, stalak za punjenje i transformator.
Aparat za šišanje Andis – Ultra Clip Clipper
Britva za brijanje Barberion – Bijela Pvc
Profesionalna britva za brijanje iz Extra Fine Cut linije najbolji je izbor za beauty profesionalce i eskperte. Profesionalno naoštrena, otporna na dezinficijense, jednostavna za održavanje. Izrađena od kovanog nehrđajućeg čelika najvišeg stupnja 410C i tvrdoće 42HRC, s kvalitetnom plastičnom drškom, savršena za klasično brijanje. Otporna na toplinu i koroziju. Pogodna za sterilizaciju u autoklavu.
